HABERLER

Yayın Tarihi

19.02.2018


Okunma

1742 defa okundu


Paylaş


Diğer Haberler

İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ OKUL AİLE BİRLİĞİ TEŞEKKÜR ZİYARETİ


Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı koordinesinde İlçemizde yaşayan engelli öğrencilerin sosyal statü sahibi olması, topluma katılımı, tüketici olmaktan çıkıp üretken olması ve bu durumun topluma benimsetilmesi, kendilerini yeterli ve özgüveni yüksek bir birey olarak hissetmelerini sağlayarak engelli bireylerin toplumsal entegrasyonunun güçlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı “Elele Engelsiz Hayat-3 Projesi” kapsamında Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi tarafından İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezine yaptırılan engelsiz oyun Parkının açılışı geçtiğimiz günlerde yapılmıştı.

İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Ahmet MEMİ, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nuran Özmen ve Başkan Yardımcısı Ayşe KOBAK Organize Sanayi Bölgesi’ne vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent KALIN Engelsiz  oyun  parkının tüm engelli bireylerimize hayırlı olması  dileklerinde bulundu. OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK engelli çocukların ailelerinin daha paylaşımcı olduklarını belirterek, bu güçlerini çocuklarından aldıklarını belirtti.

Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün destek ve katkılarından dolayı öğrenciler tarafından tasarlanan hediye, Okul Aile Birliği üyeleri tarafından takdim edildi.