ETKİNLİKLER

OSB’DE GELENEKSEL 8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde geleneksel hale gelen 8 Mart kadınlar günü kutlaması gerçekleştirildi.Kutlamada, OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK Bölge Müdürlüğü kadın çalışanlarına orkide takdim etti.

...

YANGIN TATBİKATI VE EĞİTİMİ

Mustafakemalpaşa İtfaiye Müdürlüğü'nce Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmakta olan personelimize yangın, kurtarma, tahliye ile ilgili seminer ve temel yangın eğitimi verilmiştir.

...

GAZMER PERSONEL EĞİTİMLERİ

Bölgemizde faaliyet gösteren firmalara 2006 yılından itibaren doğalgaz hizmeti verilmektedir. Olabilecek arıza ve ani müdahalaler için OSB kadrosunda görev yapan personele Mesleki Yeterlilik Kurumu(MYK) tarafından kabul edilen Ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetini yürüten yetkilendirilmiş personel belgelendirme kuruluşu olan ...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gün olup, bu anlamlı günde OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK ve OSB personeli tarafından, her kadın personele birer çiçek takdim edilerek Kadınlar Günü kutlandı.

 

 

...

PERSONEL İLKYARDIM EĞİTİMİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereğince işyerlerinde belirli sayıda personelin ilk yardım eğitimi alması zorunlu kılınmıştır. Bölge Müdürlüğümüz personelinden üç teknik personelin eğitimi tamamlanmış olup,  ilk yardım eğitimi sertifikaları yenilenmiştir.

...

OSB Bölge Müdürlüğü Personeli Takım Çalışması

Ops Teambuilding ekibince Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen mancınık organizasyosyonunda, OSB Bölge Müdürlüğü personeli ürettikleri mancınıklarla kıyasıya bir mücadele verirken, zaman yönetimi, iş bölümü, birlikte karar alma gibi takım çalışmasının yanısıra iletişim ile ilgili yeni tecrübeler edindiler ve uyguladılar. 

 

...