HABERLER

Yayın Tarihi

01.08.2019


Okunma

1025 defa okundu


Paylaş


Diğer Haberler

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ESGİN’İN OSB ZİYARETİ


Ak Parti BURSA Milletvekili Mustafa ESGİN, Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunu ziyarette bulundu. Aynı zamanda Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet KANAR, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin UZKINAY, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin AKKOYUNLU, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İbrahim DIRAKMAN, Ak Parti İlçe Başkanı Murat HALLAÇOĞLU, MHP İlçe Başkanı Nebih ALGAN, TOBB Doğu Marmara GGK Başkanı İbrahim ÖZMEN, Meclis Üyeleri ve Muhtarlarında bulunduğu ziyarette; OSB Bölge Müdürü Alaattin ÜÇOK tarafında yapılan kısa bir sunum ile Bölgede faaliyet gösteren firmalar, enerji kullanımları, istihdam sayısı ve yatırımlar hakkında bilgi verildi.

OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent KALIN tarafından sanayinin ülke kalkınmasında önemli bir yeri olduğunu, sanayicilerin ve yönetim olarak bu konuda ayrı bir mücadele içerisinde olduklarını belirtti.

ESGİN sanayinin ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması için OSB yönetimi ile iş birliği içinde gereken çaba ve gayretin gösterileceğini ifade etti.

Görüşmelerin akabinde Organize Sanayi Bölgesi ve OSB'de "Tarım Makine ve Ekipmanları İmalatı" konusunda faaliyet gösteren Fimaks Mak.San.ve Tic.A.Ş. gezildi.